Pravidelně publikujeme

Halo, halo, hledá se brigádník na pozici telefonisty!

 

Co bude tvým úkolem?

Budeš nám pomáhat ověřovat získané kontakty pro naše klienty.

Co si pod tím představit?

Zašleme ti kontakt na někoho, kdo u nás poptal konkrétní službu, a ty na něj zavoláš a ověříš, že se jedná o toho člověka, který nám kontakt zaslal. Tedy aby nějaký vtipálek neposlal číslo na kamaráda a my si před klientem neutrhli ostudu.

Nečekej žádný telefonní prodej, tohle my neděláme. Peníze nedostaneš za prodaný kus, ale za ověření čísla, které ti předáme. Zabere ti to max. 2 hodiny denně. To je příjemný přivýdělek, ne? 🙂

Práce je to nenáročná, po zapracování můžeš pracovat z domova, po práci, prostě dle libosti. Časově počítej cca od 16 hodin do 18 hodin. Dostaneš od nás telefon a víc potřebovat nebudeš.

Neočekáváme žádné předchozí znalosti a zkušenosti (i když telefonovat už bys měl/a umět J), jen reprezentativní vystupování, komunikativní dovednosti, výbornou artikulaci a milou povahu. Nesmí ti chybět zodpovědnost a organizovanost. Jednou týdně bys pak došel do naší plzeňské kanceláře.

Zaujali jsme tě? Tak nám napiš. Už teď se těšíme na tvůj email na jobs@onlinestrategie nebo jen odešli níže uvedený formulář. ❤