Pravidelně publikujeme

Navštívili jsme Boost Your Business with Facebook

V polovině září jsme byli pozváni českým zastoupením Facebooku na konferenci Boost Your Business with Facebook. Akce, která byla pořádaná pro vybrané partnery, se konala v krásných industriálních prostorech Centra současného umění DOX v pražských Holešovicích. Atmosféru můžete nasát na sociálních sítích. Hledejte hashtag #fbboost.

Hlavním posláním konference bylo představit nejnovější trendy, které hýbou světem online marketingu. Ten se vyvíjí rychleji, než bychom si kdy představili, a tak je třeba ani na vteřinu nezamrznout. Dohnat vlak, který ujel, jde jen těžko. A i proto jsme nemohli konferenci Boost Your Business with Facebook zmeškat!

Rapidní zvrat ve vývoji online marketingu přineslo masové rozšíření mobilních, především pak chytrých telefonů. Zní to zvláštně, co? Zkusme se na to ale podívat trochu zblízka. A nejlépe skrz čísla:

Už vám to dává smysl? Mobilní telefony způsobily zvrat, kterému se musí přizpůsobit celý marketingový svět. Facebook na něj reagoval mimo jiné i konceptem aplikací sloužících k úpravě fotografií a videí – Mobile studiem. O něm si můžete přečíst tady.

A teď se přiznejte – čtete tento článek na mobilu, nebo na počítači? 🙂

Autor článku: Jana Apolínová – social media coordinator, Onlinestrategie.cz