Pravidelně publikujeme

O čem bude tento blog

Jak název celé mé osobní značky napovídá, na tomto webu se v budoucnu chystám věnovat online marketingové strategii, kterou řídím pro celou řadu českých i zahraničních klientů. Svým klientům pomáhám nastavit celou online strategii a současně realizuji správu PPC kampaní ve vyhledávačích a správu profilů na sociálních sítích.

Na tomto blogu budu (se souhlasem konkrétních klientů) rozebírat některé případové studie. Samozřejmě tu najdete též mé názory, stejně jako názory jiných odborníků. Již na začátku jsem se rozhodl pro několik pravidel, která doprovází veškerou mou komunikaci i komunikaci mých klientů, kterou úspěšně řídím:

  1. Nikdy zde nenaleznete žádný „hate“ na jakoukoliv službu. I přesto, že je tato cesta „hatování“ jednoduchá, rád ji přenechám jiným.
  2. Nikdy zde nebude uvedený nikdo, kdo si to vyloženě nepřeje.
  3. Naopak mohu již od začátku slíbit nadhled a objektivní až optimistický pohled na konkrétní případy.

V celé ČR chybí někdo, kdo by si dovolil edukovat trh online marketingových agentur a freelancerů v online strategii. Najdete tu několik odborníků na SEO, o něco méně odborníků na PPC, affiliate, ale na komplexní online strategii nenajdete nikoho, kdo by na toto téma pravidelně publikoval. Rád se této role ujmu. V minulosti jsem řídil online strategii skupiny společností Fraus a byl jsem „loven“ do týmů několika společností ze segmentu SMB a Enterprise.