Spravujeme PPC a Facebook kampaně, zajišťujeme celou online strategii. Jsme přesvědčení, že nejdříve musíme klienta poznat a až poté můžeme navrhnout ideální řešení.

OnlineStrategie.cz je značka, pod kterou vystupuje Vlastimil Pěchouček a jeho tým. Vlastimil Pěchouček se pohybuje v online marketingu již od roku 2009. Od roku 2012 se zaměřuje na projekty v oblasti výkonnostního marketingu pro eshopy a společnosti v segmentu small and medium business (do 500 zaměstnanců).


Během uplynulých let byl osloven velkými společnostmi, což vedlo právě k založení OnlineStrategie.cz, která si dává za cíl realizovat pro klienty projekty v oblasti PPC, sociálních sítí a poradenství v oblasti celé online strategie.

o-nas

Přidanou hodnotou celého proaktivního přístupu, o kterém se mohou přesvědčit všichni klienti OnlineStrategie.cz, je právě komplexní zaměření v online marketingu. Nespecializujeme se jen na jeden či dva kanály, ale jako přidanou hodnotu poskytujeme komplexní pohled do online marketingu. Naše práce tedy nekončí pouhým přivedením zákazníka na váš web. O přivedeného zákazníka se snažíme dále pečovat. Vyšlapávat mu cestičku vaším webem a to vše s ohledem na zisk našich klientů.


Online marketing nabízí jeden z nejlepších poměrů získané hodnoty na investovanou korunu. Naším cílem je, aby se vám vložené prostředky do online marketingu co nejlépe vracely. Na tomto máme založen svůj proaktivní přístup, ceny a právě toto je důvod, proč si nás vybírají naši klienti.


Proč právě nás?

  • 6 let zkušeností v online marketingu
  • úspěšný exit z vlastního projektu
  • proaktivní přístup
  • akvizice 495 000 fanoušků
  • realizace projektů pro české i zahraniční společnosti
  • dodržování termínů
  • realizace projektů pro značky Harley Davidson, OC Olympia Plzeň a Auto CB
Vlastimil Pěchouček

Vlastimil Pěchouček
Háje 3
33401 Přeštice

IČ: 76628817
DIČ: CZ9105312238
zapsan v živnostenském rejstříku vedeném Městským
úřadem v Přešticích

+420 728 829 453 pechoucek@onlinestrategie.cz