Pravidelně publikujeme

Rebranding z Eklienti.cz na Onlinestrategie.cz

Je to přesně rok, co jsem spustil vlastní značku Eklienti.cz. Byl to první krok k tomu, abych mohl své služby začít směřovat oficiálně mezi klienty a pokračovat v dobře rozjetých projektech klientů a zaměstnavatelů z minulosti. Původní služby značky EKlienti.cz, tedy výkonnostní online marketing a sociální sítě, zůstaly dodnes. Ke správě PPC kampaní ve vyhledávačích Seznam a Google a správě Facebook profilů společností segmentu SMB se navíc během uplynulého roku přidalo poradenství v ladění konverzního poměru a celkové nastavení online strategie.

Někdy je však potřeba přehodnotit původní rozhodnutí. Jednalo se o značku Eklienti.cz, která byla přeci jen věnována především eshopům. Právě v souvislosti s novými klienty jsem se tedy rozhodl pro rebranding na jednoduchý název Onlinestrategie.cz. Pod touto značkou v budoucnu najdete správcovství sociálních sítí a PPC kampaní pro společnosti v segmentu SMB (small and medium business, tedy do 400 zaměstnanců). Rebranding není samozřejmě spojen s žádným průšvihem se značkou Eklienti.cz a toto prohlášení najdete též na původním webu eklienti.cz.

S přechodem na novou značku se pro Vás klienty nic nemění. Pokud byste však měli přeci jen jakoukoliv připomínku, neváhejte mi ji napsat. Žádné meze pro zlepšení nejsou nastavené. 😉