Video reklama

Video reklama

  • Naše virální videa získala už přes půl milionu zhlédnutí jen na území Plzeňského kraje.
  • Video obsah je rozhodující pro růst značky, povědomí a množství zákazníků.
  • Disponujeme profesionálním týmem pro natočení vašeho videa a následnou postprodukci.

 

Poptejte video reklamu ještě dnes

S růstem sociálních sítí Facebook a Youtube dramaticky vzrostl i význam videí v celkovém online marketingovém mixu. Správně nastavené video dokáže definovat vaší značku, dodat vám důvěryhodnost a získat nové zákazníky. Pro naše klienty jsme již natočili řadu videí s různými cíli a různými výsledky. Někdy bylo cílem mít virální video co nejvíce autentické, zatímco jindy jsme pečlivě ladili každý detail a výsledné video pomohlo definovat značku zákazníka.

Konzultace a hledání cílů videa

Na začátku každé tvorby videa s vámi probereme, jakou máte představu o videu, co vám dovolí rozpočet a jaké jsou realistické cíle. Po ujasnění pak přecházíme k druhému kroku.

Scénář / námět

Nalezení správného námětu a sestavení scénáře už nám dá zabrat. Obvykle pořádáme brainstorming, píšeme na papírky, lepíme, zase píšeme, kreslíme a hledáme. Výsledkem jsou obvykle 1 až 2 koncepty, které vám prezentujeme.

Odhad rozpočtu

Zákazníci si obvykle představují pozvání kameramana a herce do svých firemních prostor. Výsledkem jsou pak obvykle videa nevalné kvality, kde se sice všichni snažili, ale díky absenci odborného dohledu by byl zázrak dosáhnout kvalitního videa, natož virálního.

Natočení videa

Jakmile je vše připravené a odsouhlasené, přichází na scénu kameraman, vaše služba nebo produkt a případně i herci. Vše se neustále porovnává s navrženým námětem, od kterého se neodbočuje, maximálně se doplňuje pro doladění výsledného efektu a úspory času v následné postprodukci.

Postprodukce a ladění detailů

Všechny předchozí kroky představují zhruba 30% veškerých činností. Po natočení totiž přichází na řadu střižna a celková postprodukce záběrů, sestříhání videa, doplnění o hudbu, zvuk, grafiky nebo efekty.

Poptejte video reklamu ještě dnes