Spravujeme PPC a Facebook kampaně, zajišťujeme celou online strategii. Jsme přesvědčeni, že nejdříve musíme klienta poznat a až poté můžeme navrhnout ideální řešení.

Jsme specializovaný tým se zaměřením na cíle. Orientujeme se na výkonnostní kampaně v oblasti lead generation a budováním značky na sociálních sítích. Vystupujeme pod názvem Onlinestrategie.cz s.r.o. Majitelem je Vlastimil Pěchouček, který se pohybuje v online marketingu již od roku 2009. Od roku 2012 se zaměřuje na projekty v oblasti výkonnostního marketingu pro společnosti v segmentu small and medium business. V roce 2017 se navíc přidalo několik klientů ze segmentu enterprise. 


Neumíme všechno a ani do budoucna nechceme dělat všechno. Máme jasný focus. Tím jsou výkonnostní kampaně a sociální sítě. Pro klienty tak poskytujeme výkonnostní kampaně, kde je cílem získaný kontakt. Nyní dodáváme poptávky v segmentech bydlení a HR. Jsme otevření případnému rozšíření těchto segmentů.

o-nas

Služba správa sociálních sítí a PPC kampaní představuje kompletní zajištění kampaní na sociálních sítí a ve vyhledávačích. Pro kampaně na sociálních sítích volíme vždy unikátní strategii a preferujeme tvorbu obsahu ve vlastní produkci.


Během 3 let úspěšného růstu si nás všimla i média. Zakladatel Vlastimil Pěchouček tak byl citovaný na serveru Mladypodnikatel.cz nebo Svetuspesnych.cz.

Současně vystoupil také jako řečník na Plzeňském business kotli a StartUp Show pořádané společností Czech Invest. Neplánujeme být největší. Kvalita poskytovaných služeb je pro nás na prvním místě. To je důvod, proč nebereme každou zakázku.

Vlastimil Pěchouček jako řečník

 

Současně chceme pomáhat vybraným neziskovým projektům v oblasti péče o děti a sportu.


Proč právě nás?

  • 11 let zkušeností v online marketingu
  • úspěšný exit z vlastního projektu
  • proaktivní přístup
  • akvizice 495 000 fanoušků
  • realizace projektů pro české i zahraniční společnosti (segment SMB a Enterprise)
  • dodržování termínů
  • realizace projektů pro značky Pubec, OC Olympia Plzeň, Zodiac Aerospace a La Lorraine

Onlinestrategie.cz s.r.o.
Presslova 2992/14
30100 Plzeň – Jižní Předměstí

IČ: 06770843
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u
Krajského soudu v Plzni oddíl C, složka 35763

+420 728 829 453 pechoucek@onlinestrategie.cz