Online strategie

Online strategie

  • Všem našim klientům pomáháme konzultovat online marketing i v rámci základních služeb a cen. Rádi se vám však budeme věnovat více a pomůžeme vám nastavit celou online strategii.
  • Chystáte se více zaměřit na online marketing a potřebujete pomoci zorientovat se v celém oboru, který nabízí prakticky neomezené možnosti cílení? Pak je pro vás vhodné naše školení nebo konzultace.
  • Napište nám nezávaznou poptávku.

Prostředí online marketingu roste o desítky procent každým rokem a již několik let trvá období, kdy je pro většinu společností nutné nějakým způsobem být na internetu vidět.

Řešení je mnoho a my vám rádi pomůžeme vybrat takové řešení, které vaší společnosti bude sedět opravdu na míru. Jsme krejčí online marketingu a našim klientům připravíme vždy takové řešení, které jim zcela padne.

Ceny našich konzultací a pomoci v nastavení online strategie začínají již od 500 Kč bez DPH za hodinu. Rádi vám vysvětlíme možnosti Facebooku, vyhledávačů, emailingu a jak všechny tyto marketingové kanály ideálně zkombinovat.

mackbook-pro-strategii

Rádi vám je pomůžeme najít. Spolupracovali jsme na online strategiích velkých společností a našeho zakladatele Vlastimila Pěchoučka zkoušeli dostat do svých nejvyšších týmů některé velké společnosti. Na osobní schůzce vám rád řekne, které společnosti to byly.

Přesvědčte se o našich kvalitách sami a napište nám poptávku

Chci poptat vytvoření online strategie