PPC kampaně

PPC kampaně

  • Každý měsíc mohou desetitisíce zákazníků poptávat vaše zboží a vy o nich nevíte. Buďte na prvních místech a využijte naplno možnosti, které PPC reklama nabízí.
  • Vytvoření a správa kampaní vyžaduje zkušenosti, kterými disponujeme. Rádi vám nastavíme veškeré PPC reklamy a následně se budeme starat o jejich hladký chod.
  • správa PPC kampaní v rámci Sklik.cz, Adwords a Facebook

 

Poptejte správu PPC kampaní ještě dnes

V rámci vytvoření PPC kampaní v systémech Sklik.cz, Adwords a Facebook si vždy nastudujeme obor daného klienta, protože věříme, že teprve tehdy, když pochopíme to, co náš klient dělá, dokážeme přinést ty nejlepší možné výsledky.

Všem našim klientům navíc automaticky zapracováváme novinky, které PPC systémy neustále přináší. Díky tomu se ještě více zlepšuje celá návratnost a efektivita vynaložených prostředků.

Náklady na PPC kampaně jsou velmi nízké, jasně měřitelné a samozřejmostí je pravidelný report pro naše klienty. Naše ceny za správu PPC kampaní začínají již od 1 900 Kč bez DPH za měsíc, takže si nás může dovolit prakticky jakákoliv menší i větší společnost.

mackbook-pro-seznam

Rádi vám vytvoříme a budeme spravovat PPC kampaně, ať už máte společnost v Plzeňském kraji, ve kterém sídlíme, nebo kdekoliv jinde, kam rádi přijedeme.

Poptejte správu PPC kampaní ještě dnes