SEO

SEO

  • Získejte nové zákazníky díky správně SEO vašeho webu. Optimalizace webu se skládá z řady úkolů, které vám kompletně zajistíme.
  • Napište nám poptávku, my si váš web projdeme a následně se s vámi sejdeme.
  • Díky správné SEO, tedy optimalizaci vašeho webu, získáte nové zákazníky.

 

Poptejte SEO ještě dnes

Pro naše klienty zajišťujeme kompletní SEO, tedy optimalizaci webu pro vyhledávače. Už 5 let máme prokazatelné výsledky díky svým projektům a projektům našich klientů. SEO dnes není jen o tom, trochu vyladit web nebo rozházet po internetu hromadu odkazů. Při optimalizaci webu se nejprve soustředíme na poznání oboru klienta. Vždy musíme váš obor nejprve pochopit a teprve pak hledat vhodná řešení, jak dostat váš web na vyšší pozice na klíčová slova a tím i zvýšit návštěvnost.

Klientům negarantujeme konkrétní pozice, dokážeme však  zajistit klienty získáním maximálního množství poptávajících zákazníků prostřednictvím vyhledávačů. Vždy začínáme analýzou klíčových slov, vašeho webu a možností. Pak se s vámi potkáme a probereme vaší online prodejní strategii. Zajímá nás vaše představa a cíle, které s vaším webem máte. Naše strategie stavíme pro dlouhodobý úspěch.

Relevantnější zákazníci pro váš web

Pouhá návštěvnost webu nestačí. Otázkou je totiž, do jaké míry zákazník poptává váš produkt nebo službu. Relevance návštěvnosti dokáže znásobit výkonnost vašeho marketingu. Prostřednictvím SEO dokážeme zaujmout zákazníka, který už je v pokročilejším rozhodovacím procesu. Současně však dokážeme informovat ty zákazníky, kteří o pořízení vašeho produktu nebo služby teprve začínají uvažovat, ale nejsou naplno rozhodnuti.

Nastavení správné použitelnosti webu

Dostat návštěvníky na web není levnou záležitostí. Proto o vašeho online zákazníka musíte nadále pečovat i na vašem webu. V tom vám pomůže správně nastavená vstupní stránka, přes kterou se zákazník na váš web dostane. Musíte zaujmout a v prvních pár sekundách podvědomě sdělit, kam pokračovat.

Ladění webu pro vyšší konverzní poměr

Ok, takže už máte návštěvnost a teď můžeme pořádně “zmáčknout” současné návštěvníky vašeho webu. Díky našim zkušenostem dokážeme rozpoznat, co říct návštěvníkům v prvních řádcích vaší stránky a co rozvést níže. Kam umístit tlačítko nebo reference.

Analyzování výsledků a zpětné reportování

Naši práce neustále analyzujeme a samozřejmě zpětně reportujeme. Do poslední koruny víte, co jsme v konkrétním období provedli a jaké byly priority.

Proškolíme váš personál

Minimálně část vašeho marketingového oddělení by měla porozumět, co SEO znamená, a jak se do něj mohou sami zapojit. Navíc vám můžeme časem předat část exekutivy a vy tak v celkové synergii vašeho týmu ušetříte.

Provedeme SEO audit webu

Chceme vědět, do čeho jdeme. Pak můžeme říct i vám, co od nás můžete čekat. Webové stránky si projdeme z pohledu jednotlivých vstupních parametrů – od klíčových slov, technického nastavení, známosti značky nebo historie. To vše je pro nás důležité. Tomuto „domácímu úkolu“ věnujeme minimálně 10 hodin a více času.

Propojíme jednotlivé marketingové kanály

Jsme Onlinestrategie.cz, už od začátku se zaměřujeme na více marketingových kanálů současně, abychom je dokázali efektivně propojit. SEO souvisí s PR, sociálními sítěmi i PPC reklamou. Získaný zákazník přes vyhledávače (SEO a PPC) se k vám může vrátit ze sociálních sítí.

Základní princip SEO je o stimulaci oblíbenosti webu a postupných úpravách, s cílem této oblíbenosti skutečně dosáhnout u poptávajících zákazníků, kteří hledají právě váš produkt nebo službu.

Poptejte SEO ještě dnes