Webové stránky

Webové stránky

  • Weby tvoříme jako základ pro následnou SEO optimalizaci a další služby online marketingu.
  • Vytváříme webové stránky již od 20 000,- Kč bez DPH
  • Využíváme přenosný opensource redakční systém.

 

Poptejte webové stránky ještě dnes

Na webových stránkách jsme začínali. Pamatujeme si na první klienty v okolí Plzně. Postupně jsme přidali služby online marketingu, na které jsme se začali naplno orientovat. Časem jsme však pochopili, že vývoj webu od samotného začátku je základním předpokladem následného úspěchu webových stránek ve vyhledávačích i u uživatelů.

O blaho vás klientů se dnes stará 7 profesionálů se zaměřením na copywriting, grafiku, vyhledávače a samotné programování.

Tvorbě webových stránek předchází sestavení předimplementační analýzy. Ne, není to jen pokus, jak z vás vytáhnout peníze. Obvykle tuto analýzu totiž ani neúčtujeme. 🙂 Pomůže nám to však pochopit váš obor z pohledu marketingu a chování zákazníků. Navrhujeme cestu zákazníka webem, hledáme specifika oboru a možnosti, jak to vašim zákazníkům ulehčit. Vše máme opřené o sedmileté zkušenosti v online marketingu v SEO, PPC a sociálních sítích.

Po získání všech potřebných informací se pouštíme do prvního návrhu webu, který vám následně prezentujeme. Máme vysokou úspěšnost v akceptaci prvního návrhu díky předchozímu kroku, v němž vás jako klienta pochopíme. Po schválení se pustíme do řady kroků současně – připravujeme texty, programujeme, testujeme, kompletujeme a webové stránky vám posíláme k několika kolům připomínek.

Po dokončení webu pokračujeme pravidelnou aktualizací a pracemi na SEO, tedy optimalizaci pro vyhledávače. To je i důvod, proč webové stránky pro naše klienty vyvíjíme.

Poptejte webové stránky ještě dnes